Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Loncamız Tekrar Aktif Hale Gelmiştir.. Sitemiz Yenilenmektedir.. Oluşabilecek Sorunlardan Dolayı Özür Dileriz..

Devir Teslim [ Bir Süre İçin ]

YazarMesaj
TaLa
Yönetici
Yönetici
TaLa

1
İmza : TaLa l AsilTürk
Rep Puanı : 157
Başarı Sistemi : 3

Devir Teslim [ Bir Süre İçin ] Empty
MesajKonu: Devir Teslim [ Bir Süre İçin ]   Devir Teslim [ Bir Süre İçin ] Icon_minitimePaz Mayıs 31 2009, 22:30

Merhaba,

Kardeşlerim arkadaşlarım Büyüklerim ve Bu Güzel Ailenin Her Bir Parçası Olan Herkese Teşekkürlerimiz Sunarım.
Yaz Ayının Gelmesi Ve Okulların TAtile Girmensine Yakın Bizdede Bir Tatlı İş Telaşı Başladı Ve Neticede Dadaş Turizm De Hos'luk ( Muavinlik ) İşi Buldum 3 Ay Boyunca İşte Olacağım İçin Malesefki NEte Girme gibi Bi Şansım sadece Ayda 2-3 kere Olucak Ama Yine Mutluyum ki 2-3 kerede olsa bu ailenin burda olduğunu Göreceğim Benim Olmadığım Süre İçerisinden Eğer Yönetimdeki Arkadaşlarımda Benimle Bir Konuda Hem Fikir Olursa. Eylül Veya KAsım Ayına KAdar Loncamızı 3-4 KArdeşime Emanet Edip Gideceğim. Geldiğimde yine Her Türlü Etkinlik Vs.vs. Herşey Yeniden bAşlayacak Ama Tek İSteğim Ali Hüseyin Ve İbrahimdendir. Birde KAtılırsa Aramızda Loncamızdan Daha Önce İstifa Eden Muhammet KArdeşimdir. Zar zorda olsa ikna etmeye çalışıyorum.
neyse Sadete Geleyim bu Dört KArdeşimiz ben yokken Loncamızı Çekip Çevirecektir.

Not: Her Türlü Alım İhraç Vs vs Türü Olaylarla [ Karanlıkşifaxx - RigorMortis - Goodfarher - mafyaadam
(ikna edebilirsem) Bu Dört Arkadaşım Sorumludur.

Neyse Sağlıcakla Kalın O Değerli Tatlı Canınısı Hiç Bir Şey İçin Sıkmayın ....::.TaLa.::.....
http://atalonca.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

Devir Teslim [ Bir Süre İçin ] Empty
MesajKonu: Geri: Devir Teslim [ Bir Süre İçin ]   Devir Teslim [ Bir Süre İçin ] Icon_minitimePtsi Haz. 01 2009, 08:43

mafyaadam abımı ben ıkna ederım arada sırada gırerım oyuna.gorursem onu

Devir Teslim [ Bir Süre İçin ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WS İÇİN SİZCE HANGİSİ?
» İyi bir savaşçı olmak için.