Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Loncamız Tekrar Aktif Hale Gelmiştir.. Sitemiz Yenilenmektedir.. Oluşabilecek Sorunlardan Dolayı Özür Dileriz..

eyvaLLah...

3 posters
YazarMesaj
Goodfather
Moderatör
Moderatör
Goodfather

3
İmza : !..Goodfather...&...Goodmother..!
Rep Puanı : 6
Başarı Sistemi : 0

eyvaLLah... Empty
MesajKonu: eyvaLLah...   eyvaLLah... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23 2009, 23:25

Benden bukadaR aRkadaşLaR oyun aRtık oyunLuktan çıktı canımı çok sıkmaya başLadıLar heR giRdiğimde biR poLemik zaten heRkesde LeweL deRdinde kimse kimseyi tanımıo veya tanımamzLıktan geLio ikinci söyLediğim daha doğRu oLsa geRek.bundan biRkaç hafta öncede bıRakma aşamasına geLmiştim ama bazı kişiLeRin ısRaRı doğRuLtusunda oyuna geRi dönmüştüm ama aRtık yapamayacağım BENDEN BUKADAR hepiniz çok değeRlisiniz sizi tanıdım için mutLuyum sağLıcakLa kaLın...

Goodfather...
TaLa
Yönetici
Yönetici
TaLa

1
İmza : TaLa l AsilTürk
Rep Puanı : 157
Başarı Sistemi : 3

eyvaLLah... Empty
MesajKonu: Geri: eyvaLLah...   eyvaLLah... Icon_minitimePaz Mayıs 24 2009, 03:23

Ali Sözlerine Tamemen Katılıyorum. Karar Senindir. Bende Bi Süre Daha durup sonra ara vericem galiba bu gidişle
http://atalonca.yetkinforum.com
ByKuSh
Moderatör
Moderatör
ByKuSh

2
İmza : XxByKuShxX
Rep Puanı : 42
Başarı Sistemi : 1

eyvaLLah... Empty
MesajKonu: Geri: eyvaLLah...   eyvaLLah... Icon_minitimePaz Mayıs 24 2009, 21:03

aLi Bu sözü ben Bir kes daha duymuşltum kafanı topla ve bizi bekletme seni bekliyoruz
Goodfather
Moderatör
Moderatör
Goodfather

3
İmza : !..Goodfather...&...Goodmother..!
Rep Puanı : 6
Başarı Sistemi : 0

eyvaLLah... Empty
MesajKonu: Geri: eyvaLLah...   eyvaLLah... Icon_minitimePaz Mayıs 24 2009, 22:44

bakıcaz adaş duRuma göRe geRi dönme oLucaktıR zaten biRaz bi süRe geçsin bakaLımda Zaman heRşein iLacıdıR =)
Misafir
Misafir

eyvaLLah... Empty
MesajKonu: Geri: eyvaLLah...   eyvaLLah... Icon_minitimePtsi Mayıs 25 2009, 20:33

ALİİ ABI BAK BEN OYUNU BIRAKCAM DEDİĞİMDE GEL DEDİN GELDİM.ŞİMDİDE BEN DIYORUM BIRAKMA...SadSadSadSad

BIRAZ HATRIM VARSA... OHOO Tala abım gıtcek ALİ ABIM GITCEK BIZ NAPCAZ YAKINDA İBO ABIMDE GIDER BEN KALIRIM OYLE SAP GIBI ORTADA
TaLa
Yönetici
Yönetici
TaLa

1
İmza : TaLa l AsilTürk
Rep Puanı : 157
Başarı Sistemi : 3

eyvaLLah... Empty
MesajKonu: Geri: eyvaLLah...   eyvaLLah... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30 2009, 17:16

Abim Gitmek Bizim İçin Kimine Göre Bir Kaçış Gibi Gözüküyor Ama Bazen Gitmek En Doğru Karardır. Ben Zati Belli Bir Süre Okulların TAtile Girmesi NEdeni İle Aranızda Olamayacağım O Yüzden Lonca İçi Her Türlü Sorumluluk Ali Ve İbrahim KArdeşime Yüklenicek Fırsat Buldukça Ben Oyuna Ve Sitemize Girmeye Çalışacağım. Sizden Tek İsteğim Bewn Yokken A.T.A Loncasını O Güzel Muazzam Kendi ARasında Üyeleri İle Olumlu Anlaşılır Misyonu İçin Hizmet Eden Bir Lonca Haline Getirmenizdir. İnşlh En Kısa Sürede Aranıza Döneceğim..

Ali Ben Yokken Oyunu Bırakma SAkın Ara Dahi VErme Sadece Oyunda Kal Ve Bizim İçin Bu Güzel Ailemiz İçin Savaş...
http://atalonca.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

eyvaLLah... Empty
MesajKonu: Geri: eyvaLLah...   eyvaLLah... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30 2009, 22:08

AMA ABI SENSIZ OLMIYOKİ...ASLINDA KESKE HERKES OYUNDA OLSA BEN BU YENI LWLERİN GELMESINI HIİÇ AMA HİÇ İSTEMEDIM.NIYE DIYE SORACAK OLURSANIZ.ESKİDEN HERKEZ 39 İKEN SOHBET EDIYORDUK SAVASIYORDUK GULUP EĞLENİYORDUK.AMA SIMDI HERKEZ TUTTURMUS BI 49OLMA SEVDASI..

eyvaLLah...
1 sayfadaki 1 sayfası